Hírek

Jakobi Júlia Belgrádban versenyzett

Az Európai Kadét körverseny második versenye Belgrában került megrendezésre.

Egyesületünket Jakobi Júlia képviselte a vasárnapi viadalon. Júlia 5 győzelem és 1 vereséges csoportkör után a ranglista 38. helyéről kezdte meg a táblán a küzdelmet. Itt először egy horvát vívót győzött le magabiztosan, 15-8 arányban a 64-be kerülésért. A 32-be jutás már sajnos nem sikerült, 15-13 as szoros vereséget szenvedett ukrán ellenfelétől és végül a 39. helyen végzett a 168 fős mezőnyből.

Egyesületünket Jakobi Júlia képviselte a vasárnapi viadalon. Júlia 5 győzelem és 1 vereséges csoportkör után a ranglista 38. helyéről kezdte meg a táblán a küzdelmet. Itt először egy horvát vívót győzött le magabiztosan, 15-8 arányban a 64-be kerülésért. A 32-be jutás már sajnos nem sikerült, 15-13 as szoros vereséget szenvedett ukrán ellenfelétől és végül a 39. helyen végzett a 168 fős mezőnyből.

💬Hesz Krisztián,vezetőedző: “Julcsi a csoportkörben nagyon jól és összeszedetten vívott, nem volt szerencséje mert csak 6 fős csoportba került.

A táblán folytatta a jó vivását a horvát ellenfele ellen, ám az utolsó -ukrán kislány elleni- aszójaban 13-12-es vezetésnél kétes bírói döntések miatt az ukrán vívó kiegyenlített. Ezek a döntések Julcsit kizökkentették és nem is sikerült nyernie.

Sajnáljuk hogy így alakult, a minimális elvárást ugyan teljesítette, de sokkal több volt ebben a versenyben.”

Hajrá, PEAC! 🤍🖤